VŠETKO SA TO ZAČALO V ROKU 1513
Home » O nás » NAŠE ŠPECIALITY

NAŠE ŠPECIALITY

NAŠA SILNÁ ŠTVORKA – TO NAJLEPŠIE Z NAJLEPŠIEHO, HISTÓRIOU OVERENÉ, ZÁKAZNÍKMI POCHVÁLENÉ...


* Lowyho pečené kačacie prsia na slivkách

Vychutnajte najobľúbenejšie jedlo bývalého majiteľa tohto domu, do chrumkava opečené na šťavnato pripravené kačacie prsia s jemnou kapustou na bystrických slivkách marinovaných v domácej slivovici, podávané s jedinečnými zemiakovými rosti plackami. Už len zahryznúť, zatvoriť oči a vychutnávať.

*Pečené bravčové rebierko a koleno

Kto neochutná, neuverí. Kto ochutnal, uveril, že bolo najlepšie. Posúďte sami a uveríte – ochutnajte klasické pečené bravčové koleno pripravené podľa našej receptúry. Najlepšie s dobre oroseným pivkom. Ak vám je koleno veľa, pochutnajte si na vychytených marinovaných rebierkach ocenených 3. miestom v Grilliáde 2012. My si po nich vždy prsty do čista oblížeme.

*Vyprážaná cibuľa na rôzne spôsoby

Nebojte sa vyprážanej cibule. Kto raz ochutnal, navždy uveril, že vyprážaná v cestíčku vôbec neštípe, ba čo viac, chutí na nepoznanie. Vyskúšajte, či ju spoznáte!? Ukrytú v chrumkavom cestíčku, dochutenú len tak soľou, pikantnú alebo plnenú syrom, vyberte si podľa vašej chuti. Doporučujeme k pivku alebo vínku, ponúkame aj ako hlavné jedlo s prílohou a tatárskou omáčkou.

*Čoko torta od Preslow

Na záver to najlepšie... Príbehmi opradená receptúra jedinečnej čokoládovej torty od Preslow. Úplnú receptúru poznajú len dvaja ľudia. Ochutnať ju môžete vždy čerstvú, preliatu horúcim ovocím s kopčekom zmrzliny. Na želanie ju vieme pripraviť ako “klasik” alebo v rôznych ovocných variantách, od malej po veľkú pre 16 osôb na Vašu oslavu alebo len tak, k nedeľnej káve u Vás doma. Dovezieme Vám ju zdarma!

Pivovar KREBSSpoločenské AKCIEFOTOGALÉRIACATERINGPONUKA PRE CKKONCERTY
O násReštauráciaPiváreňVINOTÉKACateringKontakt
Copyright © 2013 - Červený Rak