Poctivo – Červený Rak
Zistite o nás viac

REŠTAURÁCIA – MODERNÁ KLASIKA

Vážime si naše korene a chceme ich zachovať. Ostali sme preto verní tradíciám a poctivej kuchyni. Kladieme doraz na kvalitu a čerstvosť surovín, ich lokálnosť a sezónne využitie. Nepoužívame polotovary a varíme pre vás tak, ako to robíme doma vo vlastnej kuchyni.

V jedálnom lístku nájdete sezónnu modernú kuchyňu ale aj osvedčenú tradíciu, ktoré patria odjakživa k Červenému Raku.

Tak čo, prídete ochutnať?

Od šalátu po biftek

PONUKA JEDÁL

Naša jedinečnosť je vo variabilite ponuky a v surovinách, ktoré používame. Hlavné jedlá sa málokedy opakujú, vždy chceme ponúknuť niečo nové a chutné.

Rozhodli sme sa nepoužívať žiadne konzervačné látky a preto sú naše jedlá a omáčky vyrábané len u nás bez umelých prísad a práškových omáčok.

Suroviny ako zeleninu, mäso a mliečne výrobky vyberáme výhradne od slovenských dodávateľov.

Ideálne miesto pre oslavy

SPOLOČENSKÉ AKCIE

Jedinečné miesto v centre Banskej Bystrice pre vaše rodinné posedenie, maturitné stretnutie, firemnú poradu alebo komornú svadbu!

Reštaurácia - vhodná pre menšie i väčšie skupiny od 5 do 50 osôb s garanciou vysokej kvality servisu vďaka nášmu šéfkuchárovi a šikovnej profesionálnej obsluhe. Špeciálne menu s jedinečnými domácimi dezertmi, domácim pivom alebo lahodným vínom pre príjemné chvíle s vašimi priateľmi, rodinou čí známymi.

Piváreň - uvoľnená zábava pre menšie i väčšie skupiny od 5 do 80 osôb v zrekonštruovaných priestoroch nefajčiarskej pivnice Červený Rak, ktorej základom je Pivovar KREBS, hosťujúce pivovary a špecialitky k pivu.

Chlapská hodinka - urobte si „voraz“  s partiou! Nesmie chýbať naše remeselné pivo KREBS s misami plnými pečených kolien, rebierok, vyprážanej cibule a mnoho iných dobrôt.

Kolibka - skvelá pre privátne diskrétne večierky, nerušený priestor, kde si môžete púšťať vlastnú hudbu a zároveň pochutnávať na širokej ponuke tých najlepších slovenských vín, ktoré máme v ponuke. Menu zostavíme podľa vašich požiadaviek od jednoduchých jedál až po náročný raut. Kapacita do 45 miest.

Svadba - plná zábavy, dobrého jedla a posedenia pod holým nebom alebo v Kolibke pre 45 osôb. Prípadne menšia komorná svadba v reštaurácii do 25 osôb.

Catering - zabezpečíme vašu firemnú akciu, prezentáciu alebo záhradnú slávnosť s misami plnými dobrôt v našich prevádzkach alebo vo vašich priestoroch.