Zistite o nás viac

KONCEPT POCTIVO

Nový koncept Poctivo je súčasťou reštaurácie Červený Rak, ktorú si obľúbili nie len Bystričania, ale aj hostia zo všetkých kútov Slovenska a sveta.

Vážime si naše korene a chceme ich ctiť. Ostali sme preto verní tradíciám a poctivej kuchyni. Naše jedlá pripravujeme z lokálnych surovín a vyhýbame sa polotovarom, dôraz kladieme na spôsoby prípravy. Chceme pre vás variť tak, ako to robíte vo vlastnej kuchyni.

Jedálny lístok pripravujeme sezónne, aby sme využili čerstvé suroviny. Nájdete v ňom však aj osvedčené stálice, ktoré patria k Červenému Raku.

Tak čo, prídete ochutnať Poctivo?

Od šalátu po biftek

PONUKA JEDÁL

Naša jedinečnosť je vo variabilite ponuky a v surovinách, ktoré používame. Hlavné jedlá sa málokedy opakujú, vždy chceme ponúknuť niečo nové a chutné.

Rozhodli sme sa nepoužívať žiadne konzervačné látky a preto sú naše jedlá a omáčky vyrábané len u nás bez umelých prísad a práškových omáčok.

Suroviny ako zeleninu, mäso a mliečne výrobky vyberáme výhradne od slovenských dodávateľov.

Ideálne miesto pre oslavy

OSLAVY A POSEDENIA

Rezervujte si u nás termín pre firemnú prezentáciu, rodinné posedenie alebo maturitné stretnutie!

Reštaurácia – vhodná pre menšie i väčšie skupiny od 5 do 50 osôb s garanciou vysokej kvality servisu vďaka nášmu šéfkuchárovi a šikovnej profesionálnej obsluhe. Špeciálne menu s jedinečnými domácimi dezertmi a horúcim punčom pre príjemné chvíle s vašimi priateľmi, rodinou čí známymi.

Piváreň – uvoľnená zábava pre menšie i väčšie skupiny do 80 osôb v zrekonštruovaných priestoroch nefajčiarskej pivnice Červený Rak, ktorá je súčasťou Pivovaru KREBS.

Organizujeme obľúbené firemné akcie s misami plnými pečených kolien, rebierok, vyprážanej cibule a mnoho iných dobrôt.

Ponúkame pivo z vlastného Pivovaru KREBS, pivo Urpiner a tiež množstvo pivných špeciálov malých pivovarov Slovenska.

Vinotéka – skvelá pre privátne diskrétne večierky, nerušený priestor, kde si môžete púšťať vlastnú hudbu a zároveň pochutnávať na širokej ponuke tých najlepších slovenských vín, ktoré máme v ponuke. Menu zostavíme podľa vašich požiadaviek od jednoduchých jedál až po náročný raut. Kapacita do 45 miest.